Nova Mim Proje Mimarlık Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Nova Mim Proje, Harun KIZILATEŞ tarafından 2020 yılında kurulmuştur. Şirketimiz tüm mimarlık, mühendislik, proje danışmanlığı, inşaat yönetimi, uygulama, kontrollük vb. hizmetleri değerli müşavirleri ve çözüm ortaklarıyla başarıyla sürdürmektedir. Bunun yanı sıra şirketimiz 20 yılı aşkın tecrübe ile hafriyat işleri konusunda da hizmet vermektedir.

İşlevsel, konforlu ve estetik tasarımlar ortaya koyan Nova Proje, sürekli gelişen ve değişen inşaat teknolojileri ve buna bağlı yapı bileşenleri konusundaki gelişmeleri takip ederek mekanın temel işlevine, kullanıcı yoğunluğuna, yaşam biçimine ve sosyo-ekonomik durumuna uygun mekanlar üretmektedir. Proje süreçlerini yönetirken; öncelikli olarak tasarım hizmetlerini sunmak, proje koordinasyonunu sağlamak, uygulama ve üretim süreçlerinin yerinde takip etmek, disiplinler arası koordinasyon ve uygulama dokümanlarının hazırlanması gibi hizmetlerle müşteri ile mimar arasında koordineli bir çalışma ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Her projeyi kendi çerçevesinde ele alan ve projeye değer katarak çözümler üreten NOVA Mim Proje, birçok alanda farklı ölçeklerdeki projeleri hayata geçirmektedir.

97

Mutlu Müşteri

8760

Çalışma Saati

1350

Çekilmiş Fotoğraf

58

Tamamlanan proje

Ekibimiz

Harun Kızılateş – Mimar

1992 yılı tokat doğumludur. lise eğitimini Silivri Lisesinde almıştır. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi – Mimarlık Fakültesinde 2016 yılında tamamlayarak profesyonel meslek hayatına atılmıştır.

harun@novamimproje.com

Kübra Kızılateş – Mimar

1993 yılı Yozgat doğumludur. Lise eğitimini Yozgat Anadolu Lisesinde almıştır. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi – Mimarlık Fakültesinde 2016 yılında fakülte birincisi olarak tamamlayarak aynı yıl meslek hayatına atılmıştır.

kubra@novamimproje.com

Haldun Kızılateş – İnşaat Mühendisi

1995 yılı Tokat doğumludur. Lise eğitimini Silivri Toki Anadolu Lisesinde almıştır. Lisans eğitimini Balıkesir Üniversitesi – Mühendislik Fakültesinde 2018 yılında tamamlayarak meslek hayatına atılmıştır.

haldun@novamimproje.com

Hasan Kızılateş

1972 yılı tokat doğumludur. Genç yaşta çalışma hayatına atılmıştır. Çeşitli alanlarda hayatını kazandıktan sonra 1995 yılında iş makinası operatörü olmuştur. 2004 yılında kendi firmasını kurmuştur. Şirketimiz bünyesinde hafriyat işlerini yürütmektedir.

Hizmetlerimiz

  • Mimari Projeler
  • Konsept Projeler
  • Mimari Görselleştirme
  • Farklı Mühendislik Disiplinleri İle Koordineli Proje Ve Uygulama Hizmetleri
  • Dekorasyon Ve İç Mekan Tasarım Hizmetleri
  • Mimari Ve Uygulama Danışmalık Hizmetleri
  • Proje Ve Uygulama Yönetimi
  • Anahtar Teslim Uygulama Ve Proje Hizmetleri
  • Hafriyat Ve Nakliyat Hizmetleri